İtalyan
Dekoratif Boya ve Uygulama

italyan boya dekorasyonu Ustası
yapı-ser grup

İtalyan Boya Nedir? İtalyan Boya Dekoratörü Yapı-Ser Grup

İtalyan boya, duvarları veya diğer yüzeyleri süslemek veya dekore etmek için kullanılan bir boya tekniğidir. Bu teknik, farklı renklerin ve desenlerin kullanılmasıyla özel efektler yaratmayı amaçlar. İtalyan boya genellikle duvarlara uygulanır ve fırça veya sünger gibi araçlarla çalışılır.

 

İtalyan boya, farklı tekniklerle gerçekleştirilebilir. Bunlardan biri, mable (mermer) efekti yaratmak için kullanılan “marmorino” adı verilen bir tekniktir. Diğer bir teknik ise, farklı renklerin tonlarının karıştırılmasıyla oluşturulan damarlı bir görünüm sağlayan “sponging” (süngerleme) tekniğidir.

Bu boya tekniği, duvarlara veya tavanlara estetik bir görünüm kazandırmak, mekanlara derinlik ve karakter katmak için kullanılır. İtalyan boya, profesyonel ustalar tarafından uygulanabilir ve özel beceri gerektirebilir. Sonuçlar, doğru şekilde uygulandığında oldukça etkileyici ve sanatsal olabilir.

İtalyan Sıvalar Saf akrilik, bağlayıcı esaslı, sedef efektli, inci taneli, silinebilir dekoratif boyadır. İNCİ GÖRÜNÜMLÜ DESENLER. Saf akrilik, bağlayıcı esaslı, sedef efektli, inci taneli, silinebilir dekoratif boyadır. İçeriğinde kalın inci tanecikler barındıran dekoratif boyadır. İçerdiği sedef pigmentler sayesinde ışıltılı dekoratif bir görüntü elde edilir.

Tüm İtalyan Sıva Ürünleri

İtalyan Boya Avantajları Yıllarca Güvenli ve Sağlıklı - Evinizde ki Doğal Tablo -

Çevreye Duyarlı

Su bazlı olup, çevreye ve sağlığa zararı yoktur.

Tam Silinebilir

Suya karşı dayanaklı olup, tam silinebilir, bakteri ve küf oluşumuna karşı dirençlidir.

Solmaz, Uzun Ömürlü

Sararma, solma yapmaz, uzun yıllar duvarlarınızda bir tablo gibi mekanınıza görsellik katar.

Wood İtalyan Boya Sıvaları
Mineral Stone ve Cam Sıva İtalyan Boya Sıvaları

İtalyan Boyalar Saf akrilik, bağlayıcı esaslı, sedef efektli, inci taneli, silinebilir dekoratif boyadır. Uygulandığı yüzeye ipeksi mat dokuda görünüm kazandırır. İçerdiği sedef pigmentler sayesinde ışıltılı dekoratif bir görüntü elde edilir.

Tüm İtalyan Boya Ürünleri

İtalyan Boya sadece Profesyonel Ustalar Tarafından Yapılabilmektedir. Yapı-Ser Grup olarak bünyemizde Profesyonel olarak çalışan İtalyan Boya Yapım Ustaları bulunmaktadır. Detaylı ilgi için Bize Ulaşın >>

İtalyan Boya Ustası: 0533 427 06 37
Hemen Bilgi Al
Merhaba 👋
İtalyan Boya ve Uygulamaları Hakkında Detaylı Bilgi İster misiniz?